معرفی محصولات کمپانی CHN چین :

اندازه گیری رنگ و ایجاد یکنواختی در فام محصولات تولیدی یکی از عوامل مهم درایجاد ثبات در محصولات یکسان و قابل رقابت با دیگر نمونه های داخلی و خارجی بوده و رضایت مشتریان را طی استفاده از  یک  محصول از چندین نوبت تولیدی به لحاظ همسانی رنگ بدنبال دارد.

در طبیعت میلیونها و شاید میلیاردها رنگ با فامهای متفاوت موجود می باشد  که  برای  بیان  آنها  تنها نمی توان به اطلاق نامهای آبی، زرد، سبزو... اکتفا نمود. اگر رنگی آبی نامیده می شود سریعا این سوال مطرح می شود که کدام آبی  ؟ روشن ،  تیره ، مایل  به سبز ؟!

 کمپانی chn چین یکی از بزرگترین کمپانیهای دنیا در زمینه تولید دستگاههای اندازه گیری فام رنگ در انواع  صنایع  نظیر صنایع غذایی ، رنگسازی و خودروسازی  ، لاستیک و پلاستیک ، کاشی و سرامیک و صنایع بسته بندی می باشد.

بسته به نوع کاربرد دستگاههای رنگ سنج (کالریمتر) و اسپکتروفتومتر  قابلیت  اندازه گیری  شید  رنگ  را  دارا  می باشند . از این دستگاهها می توان در کنترل رنگ مواد اولیه ورودی به کارخانه، محصول  در  حال  ساخت ، آزمایشگاه  کنترل  کیفیت ، آزمایشگاه تحقیق و توسعه (R&D) ، کنترل کیفیت نهایی محصول ساخته شده، محصول قابل بسته بندی و حتی ثبات و یکنواختی رنگ بسته بندی نیز استفاده نمود.

با داشتن یک دستگاه رنگ سنج می توان فام این رنگدانه ها را اندازه گیری نموده و  کنترل  رنگ  را  برای هرکدام با توجه به نوبت های متفاوت ورود به کارخانه انجام داد، با این روش می توان به ثبات و یکنواختی رنگ در این خصوص دست یافت.

با این تجهیزات حتی می توان رنگ نمونه های آزمایشگاهی را پس از پخت اندازه گیری  و  فرمول  مناسب  برای  استفاده  در بخش تولید تعیین نمود.

در حین فرایند تولید ، رنگ محصولات تولیدی را نیز می توان اندازه گیری نمود و محصولات نامنطبق را از چرخه بسته بندی  حذف نمود. نتیجه این عمل دست یابی به محصولات کاملا همرنگ است

مزایای استفاده از دستگاه رنگ سنج :

•          کنترل یکنواختی رنگ مواد اولیه ورودی به کارخانه و جلوگیری از ورود محصولات نا منطبق و بی کیفیت.

•          کنترل مناسب در آزمایشگاه بر روی کیفیت رنگ نهایی محصول.

•          سادگی عملکرد شخص اپراتور آزمایشگاه درتهیه نمونه های دلخواه و در نتیجه افزایش سرعت تولید.

•          جلوگیری از هدر رفتن مواد اولیه در آزمایشگاه در اثر حدس و خطا برای رسیدن به فرمولاسیون مناسب.

•          کنترل بر روی محصولات در حال ساخت و خروج محصولات نامنطبق از چرخه تولید.

•          افزایش رضایت مشتری با ارائه محصولات همرنگ و فروش بیشتر در بازار رقابت داخلی و خارجی.

•          بسته بندی متحد الشکل با لیبلها و کارتنهای همرنگ.  

آمار سایت

نمایش تعداد مطالب
391683
Powered and Designed by Naghshineh Sabz