معرفی محصولات کمپانی  European Color Software NV (ECS) بلژیک:

تنها محصول تولیدی این کمپانی بلژیکی با بیش از 20 سال سابقه کاری ، انواع نرم افزارهای تینت و همرنگی قابل استفاده در صنایعی چون رنگسازی ، چاپ (اسکرین) و تولید مرکب  (انواع  فلکسو ) ، لاستیک و پلاستیک  ،  آرایشی و بهداشتی  ، نساجی  و کاشی و  سرامیک  می باشد . کلیه نرم افزار های قابل ارائه قابل  نصب و  سازگاری  با انواع سیستمهای عامل رایج در دنیا طراحی و تولید می گردند که خود ابزاری با ارزش و کاربردی برای اپراتورها و تینترهای قدیمی و تازه کار در این صنایع بشمار می آیند.

از  مهمترین  مزایای   نرم  افزار های  تولیدی   این کمپانی می توان  به سهولت  در کارکرد  ،  سرعت و دقت  در فرمولاسیون ، تنوع  فرمولهای قابل پیشنهاد  بر مبنای تعداد و تنوع  بانک  اطلاعاتی  ذخیره  شده  ، قیمت  تمام  شده  و  اختلاف  در   فام ، روش بسیار آسان در  تهیه  بانک اطلاعات 
(Data Base) ،عدم تفاوت در تینت انواع  محصولات از نوع شفاف  (Transparent) ، کدر  (Opaque) و Translucent  ،  عدم محدودیت در دسته بندی و  فرمولاسیون محصولات  و  بیشمار بودن  تعداد  رنگهای قابل ذخیره سازی در سیستم را اشاره نمود.

تمامی این محصولات با یک روش مطمئن و دقیق ریاضی بر مبنای ضرائب جذب و پخش (K & S Values) قابل فرمولاسیون می باشند.

پس از تهیه و اتمام ذخیره سازی بانک اطلاعاتی مربوط به رنگهای موجود در خط تولید فقط با سه کلیک بر روی نرم افزار می توان به یک یا چند فرمول دقیق  قابل استفاده در تولید دست یافت.

 

آمار سایت

نمایش تعداد مطالب
391669
Powered and Designed by Naghshineh Sabz