معرفی محصولات کمپاني Jasch Industriesهندوستان:

این کمپانی سازنده دستگاههای اندازه گیری ضخامت پوشش گالوانیزه ، رنگ اعمال شده بر روی سطوح ورقهای استیل و آلومینیومی به روش Coil Coating در صنایع استیل ، گالوانیزه ، فولاد و آلومینیوم ، سنجش ضخامت ورقه ها و رولهای کاغذی در صنایع کاغذ سازی بصورت آنلاین بوده و نرم افزار پیشرفته قابل عرضه از این کمپانی قابلیت گزارش گیری و ذخیره اطلاعات اندازه گیری شده بصورت آنلاین و سالیانه را دارا می باشد.

تعداد سازندگان این تجهیز بعلت استفاده از منابع رادیو اکتیو در روش اندازه گیری بصورت معدود و انگشت شمار بوده و این کمپانی با صدها رفرنس موفق در سراسر دنیا از جمله کمپانیهای پیشرو در این زمینه محسوب می شود.

کلیه محصولات تولیدی این کمپانی بصورت پروژه های کلید در دست به کلیه مشتریان در سراسر دنیا تحویل می شوند و دستگاههای نصب شده بصورت آنلاین توسط کارشناسان فنی این شرکت از راه دور قابل رد یابی و رفع عیب می باشند که خود باعث کاهش هزینه های جاری در تعمیرات و نگهداری تجهیزات ، کاهش در توقف خطوط تولید و افزایش بهره وری مشتریان می شود.

 

بطور کلی در ساخت انواع دستگاههای تولیدی این شرکت از سنسورهای متفاوتی نظیر سنسورهای مادون قرمز، سنسورهای ایزوتوپی Kr85 ، سنسورهای X-Ray و لیزری استفاده می شود که همگی از لحاظ حفاظت فردی و سلامت کارکنان خطوط تولیدی مورد تایید آژانسها و مراکز تحقیقاتی بین المللی می باشند.آمار سایت

نمایش تعداد مطالب
391672
Powered and Designed by Naghshineh Sabz